GOOGLE ADS REKLAMLARI

Google Reklamları

Google reklamın sağladığı internet reklamcılığı programıdır. Dünyanın en geniş reklam networküne sahip Google, gelirinin %96’sını reklamcılıktan kazanıyor. Çünkü büyük bir networke sahip olan Adwords aynı zamanda dijital pazarlama sektörü için vazgeçilmez bir reklam aracı. Bu araç sayesinde yeni müşteriler elde edebilir ve satış ağınızı büyütebilirsiniz. Ayrıca birkaç dakika içerisinde dilediğiniz reklamı istediğiniz hedef kitle için de yayınlayabilirsiniz.

Google Adwords’ün sağladığı avantajları kullanarak doğru zamanda doğru kişilere ulaşabilirsiniz. Bu yüzden avantajların en önemlilerinden bahsedelim.

Hedefleme

Online pazarlamanın hedefleme yeteneği sayesinde sattığınız ürün ya da hizmet ile ilgilenen kişilere doğrudan reklamınızı gösterebilirsiniz. Google reklamınızı ne kadar iyi hedeflerseniz dönüş alma oranınız o kadar yüksek olacaktır. Adwords’te farklı şekillerde hedefleme yapabilirsiniz.

Kelime Hedefleme: Adwords temelde anahtar kelime hedeflemesiyle çalışan bir reklam modelidir. Hangi anahtar kelimelere hangi reklamları vereceğinizi önceden belirleyerek reklamınızı yönetebilirsiniz. Google arama ağında hedeflediğiniz anahtar kelimeler ile arama yapıldığında ilgili reklamınız arama sonuç sayfasında gösterilir.

Demografik Hedefleme: Yaş, lokasyon ve dil seçenekleri ile müşterilerinizi hedefleyebilirsiniz.

Zamanlama Hedefleme: Reklamınızı gün ve saat bazından hedefleyerek görüntülenme sıklığını ayarlayabilirsiniz.

Cihaz Hedefleme : Reklamınızın görünümünü cihaz tipine ( Mobil, Desktop, Tablet) göre ayarlayabilirsiniz.

Bütçe Kontrolü

Google Adwords’te bütçe kısıtlaması yoktur. Bütçeniz ne olursa olsun Google’da reklam verebilirsiniz. Günlük ya da aylık belirlediğiniz bütçelerle reklamınızı yönetebilir, performansını takip edebilirsiniz.

Ölçümleme

Ölçümleme dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli özelliklerden biridir. Eğer birisi reklamınızla etkileşime girerse o kişinin alışveriş süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece reklama yaptığınız yatırımın geri dönüşünü detaylıca inceleyip daha iyi bir reklam verebilmek için hesabınız üzerinde optimizasyon yapabilirsiniz.

İhtiyacıma En Uygun Dijital Reklamcılık
Paketini Nasıl Seçebilirim?

Seo Danışmanlığı paketlerinden firmanıza en uygun olanını seçmek için tabloyu inceleyebilirsiniz. Ekonamik paketle başlayıp daha sonra sadece aradaki farkı ödeyerek Pro veya Platinium pakete geçebilirsiniz. Paket kullanımınız boyunca ihtiyacınız halinde 7/24 teknik destek alabilirsiniz.

Paket Fiyatlarımızda KDV Dahil Değildir.

Google ADS Reklamları
Ekonomik Paket

3.000


Aylık Ödeme
Google ADS Reklamları
Pro Paket

5.500

Aylık Ödeme
Google ADS Reklamları
Kurumsal Paket

8.000

Aylık Ödeme
Google ADS Reklamları
Platinium Paket

11.900

Aylık Ödeme
Hemen Arayın...