SEO HİZMETİ

SEO Nedir?

SEO nedir sorusunun cevabı, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. İnternet üzerinden bilgi ve ürün aramak için kullanılan arama motorları, bu özellikleri ile web platformlarının en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynaklarıdır. Arama sonuçlarında müşterilerin büyük bir çoğunlukla ilk sayfalardaki siteleri ziyaret etmeleri, zamanla bu sektörün oluşmasını ve önem kazanmasını sağlamıştır.

SEO, ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak bu kelimelere ait arama trafiğinde en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefler. SEO çalışmaları ise bu bağlamda web sitelerini tüm yönleriyle arama motorlarına uyumlu hale getirerek ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı ulaşabilecekleri bir web platformu sunmayı amaçlar. Bu yönüyle SEO, web sitelerinin daha anlaşılır, kolay kullanıma sahip ve ziyaretçiye aradığı şeyi verebilecek seviyeye gelmesine de yardımcı olur.

NEDEN ? SEO Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız!

Pek çok şirket, e-ticaret firması, blog veya web site sahibi SEO çalışması yapmaya çalışmakta veya profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Eğer bir ürün veya hizmeti pazarlıyorsanız SEO sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir SEO çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir web sitesine sahip olsanız bile şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel SEO danışmanlığı hizmeti ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

Google Partner İş ortağı olan Juo Medya 8 yıllık olan uzman kadrosu ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

İhtiyacımıza En Uygun Seo Danışmanlığı
Paketini Nasıl Seçebilirim?

Seo Danışmanlığı paketlerinden firmanıza en uygun olanını seçmek için tabloyu inceleyebilirsiniz. Ekonamik paketle başlayıp daha sonra sadece aradaki farkı ödeyerek Pro veya Platinium pakete geçebilirsiniz. Paket kullanımınız boyunca ihtiyacınız halinde 7/24 teknik destek alabilirsiniz.

Paket Fiyatlarımızda KDV Dahil Değildir.

Seo Danışmanlığı
Ekonomik Paket

1.500


Aylık Ödeme
Seo Danışmanlığı
Pro Paket

3.000

Aylık Ödeme
Seo Danışmanlığı
Kurumsal Paket

4.500

Aylık Ödeme
Seo Danışmanlığı
Platinium Paket

7.000

Aylık Ödeme

Ücretsiz Web Sitenizin Seo Durumunu
Kontrol Edelim


    Hemen Arayın...