SOSYAL MEDYA AJANSI

Sosyal Medya Yönetimi

Artan internet kullanımı ve sosyal medya uygulamaları, bu alanda firmaların da kendilerini geliştirme zorunluluklarını beraberinde getirmiştir. Şöyle ki, insanlar artık hemen her ürün ve hizmete internet üzerinden ulaşmak, onların sosyal medya hesaplarını incelemek ve bu incelemeler sonucunda karar vermek istiyorlar. Eğer sosyal medyayı aktif kullanamayan bir firma iseniz tüm bu araştırma kısımlarında eksik kalabilir, potansiyel müşterilerinizi de kaybedebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarınızı aktif ve profesyonelce kullanırsanız çok daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Hesap Açma

Sosyal medya kullanımı ile müşterilerinizden anında dönüşler alarak onların ürün ya da hizmetleriniz hakkında görüşlerini öğrenebilir, belki müşteri istekleri doğrultusunda yenilikler katabilirsiniz.  Firmanız için uygun sosyal medya hesaplarını açmak ya da var olan açılmış hesapların kullanımına önem vermeniz gerekir.

İçerik Yönetimi

Son zamanlarda çok fazla sosyal medya danışmanlığı yapan kişiler olsa da, firmanızın adeta yüzü olan bu işi, profesyonel bir ekibe emanet etmeniz çok daha güvenilir olacaktır. Çünkü sosyal medya yönetimi sadece hangi içeriğin hazırlanacağı ve atılacağı konusu değildir. Çok daha detaylı ve raporlamaya yönelik bir işlem olan bu danışmanlıkta dikkat edilecek bazı noktalar vardır.

Rakip analizi, marka analizi, dijital strateji planlamaları, içeriklerin hazırlanması, görsel metin ve tasarımlarda dikkat edilecek unsurlar, sayfa moderasyonları ve sosyal medya raporlarıdır. Tüm bu işlemleri güvenilir ellere bırakmak hem sizin üzerinizden böylesine ciddi bir yükü kaldıracak, hem de müşterilerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Raporlama

Sosyal medya danışmanlığında ayrıca profesyonel analiz ve rapor uygulamalarının kullanılması, haftalık, aylık raporlamalarının düzenli kontrolleri de son derece önemlidir. Bu kontroller sayesinde, takipçi kitlelerinizin hangi gönderi türlerini sevip sevmediğini, hangi saatlerde daha aktif olduklarını da gösterecektir. Raporlamalar müşterilerin anlayabileceği bir şekilde açık ve detaylı yapılması önemlidir.

Takipçi Beğeni Sistemleri Nedir?

Artık yeni dönem de firmalar takipçi ve begeni satın alarak rakiplerini geçerek reklam takviyeleri ile birlikte gerçek müşterilerine daha üst sıralarda görünerek hizmet ediyor. Sebebi ise artık dijital dünya da rekabet çokluğu ve herkesin iyisi kötüsü ile reklam bütcesi ayırması sebebi ile firmalar böyle yollara başvurma durumuna geçtile.

Juo medya olarak bu konuda da müşterilerimize Sosyal medya yönetimi paket içeriklerimizde destek vermekteyiz.

Satış Hedefli
Sosyal Medya Yönetimi

Size Uygun Aylık Paketlerimizi Seçerek Hemen Satışa Başlayabilirsiniz.

Paketleri İnceleyin »

Kurumsal
Sosyal Medya Yönetimi

Aylık Paketlerimizi Seçerek Hemen Markanızı Tanıtmaya Başlayın.

Paketleri İnceleyin »

Hemen Arayın...