SOSYAL MEDYA AJANSI

Satış Hedefli Sosyal Medya Yönetimi

Satış Hedefli Sosyal Medya Yönetimi; Bütün Sosyal Alanlar da  Hedefi Temelde Satış Yapmak Olan Bütün Müşterilerimizin Doğru Tercih Yapmış Olacağı Bir Hizmet Türümüzdür.

Sosyal medya Yönetiminde Böyle bir Hizmet Türünü Ayırmamızın sebebi ise müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda doğru hizmeti alması ve bizlerden en iyi şekilde destek almasını istedigimiz için böyle bir sisteme geçiş yaptık

Bununla beraber İnstagram ve Facebook Artık Türkiye pazarına satış özelliğini aktif etmesi bu pazar da  ürünlerini ve hizmetlerini satmak markasını dijital dünya’da markasını güncel tutmak ve  en iyi şekilde Sosyal Medya’da Markasını yukarılara taşımak isteyenler için çok güzel bir paketler oluşturduk.

Aşağıdaki Paketlerden Bütçenize göre ve Hedeflerinize göre seçim yaparak bizlerden en iyi şekilde destek almaya başlayabilirsiniz.

İhtiyacıma En Uygun Satış Hedefli Sosyal Medya Yönetimi
Paketini Nasıl Seçebilirim?

Satış Hedefli Sosyal medya Yönetimi Paketlerimizi Bütçenize ve Hedeflerinize göre tercih edebilir Paket Yüksetmelerde Fiyat Farkı Ödeyerek Geçiş Yapabilirsiniz. Paket kullanımınız boyunca ihtiyacınız halinde 7/24 teknik destek alabilirsiniz.

Paket Fiyatlarımızda KDV Dahil Değildir.

Sosyal Medya Yönetimi
Ekonomik Paket

2.500


Aylık Ödeme
Sosyal Medya Yönetimi
Pro Paket

5.000

Aylık Ödeme
Sosyal Medya Yönetimi
Kurumsal Paket

7.500

Aylık Ödeme
Hemen Arayın...