HAKKIMIZDA

JUO MEDYA®, Yazılım ve Dijital Pazarlama Ajans Hizmetleri Ltd. Şti. işletmelerin ihtiyaç duydukları web tasarım, e-ticaret sitesi, sosyal medya ajansı, google reklamları, seo, dijital pazarlama ve yazılım ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamak için alanlarında uzman ekibiyle 2015 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bugüne orta ve büyük ölçekli web projelerinin web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılayan ekibimiz, birçok startup projelerin de ortaya çıkmasında yardımcı oldu.

Projelerden edindiği bilgi ve tecrübeyi oluşturduğu her işte kullanan ekibimiz bugün Google Cloud, Amazon ve Yandex entegreli yazılımlar, Google AMP tasarımlar, e-ticaret siteleri ve mobil uygulamalar oluşturmaktadır.

Performans ve yazılım yönünden en iyi ürünleri ortaya çıkarmak ve mevcut müşterin daima en güncel yazılım ve seo tekniklerine sahip olmalarını sağlamak için 2018 yılında mevcut tüm ürün ve hizmetlerini köklü olarak yenileyen şirketimiz, bugün JUO MEDYA® markası ile tüm hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Hemen Arayın...