WEB TASARIM

Web Tasarım Nedir? Web Tasarımın Önemi?

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirmesinde rol oynar. Amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçlar kullanılır. Oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

Firmalar İçin Kurumsal Siteler

Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, Bu sayede verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor. Çünkü rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Çünkü firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web tasarım hizmeti ile:

 • Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, bu sayede coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.
 • Web tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır.
 • Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, bu sayede kampanyalarını paylaşabileceklerdir.
 • Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtulmalıdırlar Çünkü tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.
 • 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
 • E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.
 • Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.
 • Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.
 • Güven aşılayacaklar.
 • Satış ve pazarlama gelirleri artacak.
 • Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.
 • Başarıya giden yolda anahtar olur.

Juo Medya olarak siz değerli müşterilerimiz için hizmet seçeneklerimiz aşağıda mevcuttur.

E-Ticaret Web Paketleri

Herşey Dahil E-Ticaret Web Paketlerimiz ile Hemen Satışlara başla ve işlerini büyüt

Paketleri İnceleyin »

Kurumsal Web Paketleri

Herşey Dahil Kurumsal Web Paketlerimiz İle Markanızı Yansıtan Web Sitesi Sahibi Ol

Paketleri İnceleyin »

Hemen Arayın...